20. – 21. 2. 2016 O víkendu 2x na basketu

Tento víkend hrály kadetky mosteckého Baníku poslední dva domácí zápasy základní skupiny. V sobotu hostily tým BK Klatovy a v neděli plzeňsko-kralovické DBAK. V sobotu byl zase byl k vidění dobrý basket. V útoku byly i pěkné kombinace a až na cca 3-4 minuty po poločase měly domácí hráčky utkání pod kontrolou. V neděli to byl úplně jiný výkon v obraně. Jako by se přizpůsobily hostujícímu týmu a vůbec se jim nechtělo bránit. Pro soupeřky byla často k dispozici dálnice ke koši. Naštěstí v útoku to bylo stále dobré a na vítězství to tak stačilo, ale s tímhle výkonem to v playoff nepůjde. I trenér to již na lavičce nevydržel.